Hakkımızda

TEO Güzellik Merkezi Mayıs 2014 tarihinden itibaren Mall Of İstanbul Avm – Pera caddesinde hizmete başlamış olup bünyesinde unisex kuaför, cilt bakımı, lazer epilasyon ve solaryum hizmeti sunmaktadır. TEO Güzellik Merkezi üç ortak ile kurulmuştur. Birol Elmas, Habib Tombak ve Bülent Tokmak 30 yıllık tecrübelerini birleştirerek merkezimizi kurmuştur. Bilgi birikimlerini personellerine aktararak, eğitimlere yollayarak ekiplerini desteklemektedirler. Kişilerin yaşı, boyu, ten rengi, göz rengi ve yüz şekillerine göre tasarım yapılmaktadır. TEO Güzellik Merkezi 2. şubesini Şubat 2016 yılında Mall Of İstanbul Avm içinde açmıştır.

TEO markasının ardında güçlü bir ekip ruhu ve istikrarlı bir çalışma disiplini bulunmaktadır. Şubelerimizde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Bayan ve bay bölümümüzde tüm yenilikler takip edilerek kesim ve boya trendleri uygulanmaktadır. Bay – Bayan VIP salonumuz ve profesyonel ekibimiz ile hizmet verdiğïmiz tesettür bölümümüz bulunmaktadır.

Kurucular

BİROL ELMAS
1985 yılında Mos kuaför Nişantaşı’nda meslek hayatına başlamıştır, burada çok değerli ustaların yanında yetişen Birol Elmas, 1994-1996 yılları arasında Jacques De Dessange Formation Franse’da kesim ve boya üzerine ihtisas yapmıştır.
1999 yılında Crowne Plaza İstanbul Hotel’de ilk kuaför salonunu hizmete açmıştır. Polat Renaissance Hotel İstanbul da 8 yıl salon işletmiştir. 2014 yılında 3 ortağı ile TEO Güzellik Merkezi’ni kurarak Mall Of İstanbul Avm – Pera caddesinde hizmet vermektedir. 2. şubesini Şubat 2016 tarihinde Mall Of İstanbul Avm içerisinde hizmete açmıştır. Evli ve 2 çocuk sahibidir.

BÜLENT TOKMAK
1986 yılında Karabük’te meslek hayatına başlamıştır. Değerli ustaların yanında yetişen Bülent Tokmak, 1996 yılında İstanbul’a gelerek Polat Renaisance Hotel – Yeşilköy’de çalışmaya başlamıştır. 2002 yılında Londra’da Tony And Guy ‘da kesim üzerine eğitim almıştır. 2006 yılında ekibi ile birlikte Yeşilköy’de ilk salonunu açmıştır. 2014 yılında 3 ortağı ile TEO Güzellik Merkezi’ni kurarak Mall Of İstanbul Avm – Pera caddesinde hizmet vermektedir. 2. şubesini Şubat 2016 tarihinde Mall Of İstanbul Avm içerisinde hizmete açmıştır. Evli ve 1 çocuk sahibidir.

HABİB TOMBAK
1990 ylında Etiler’de sadık bekar kuaför’de mesleğe başlamıştır. Değerli ustalardan tecrübeler edinerek yetişen Habib Tombak, 1999 yılında Crowne Plaza Hotel İstanbul’da Birol Elmas ile birlikte çalışmaya başlamıştır. 2000-2002 yılları arasında Jean-Claude Biquine de boya ve kesim üzerine eğitim almıştır.
2001 yılında Maemi’de , orlando’da kesim ve boya seminerlerine katılmıştır.
2008 yılında Polat Renaisance Hotel’e transfer olmuştur. 2014 yılında 3 ortağı ile TEO Güzellik Merkezi’ni kurarak Mall Of İstanbul Avm – Pera caddesinde hizmet vermektedir. 2. şubesini Şubat 2016 tarihinde Mall Of İstanbul Avm içerisinde hizmete açmıştır. Evli ve 1 çocuk sahibidir.

Bakım Güzelliği Yansıtır.